برای سفارش آنلاین و مشاوره رایگان کلیک نمایید

برچسب ایمنی شیشه

برچسب ایمنی شیشه برای جلوگیری از خرد شدن شیشه های ساختمانها هنگام بروز خطر به کار میرود . نام دیگر این برچسب : ویندو فیلم میباشد . مجموعه ما فروش و نصب برچسب ایمنی شیشه را انجام میدهد ( حتی در متراژهای پایین ) . باید توجه داشته باشید که این برچسب ها دید را تا حدودی تار میکند ولی شیشه را مات نمیکند . البته تار شدن شیشه به معنای عدم دید بیرون نیست . بلکه به این معناست که شیشه وضوح قبل را ندارد و دید شما تار شده است.
معمولاً سفارش خرید شما یک روزه ارسال میگردد و چنانچه نیاز به نصاب داشته باشید همان روز یا نهایتاً روز بعد به محل شما اعزام میگردد . شما میتوانید با بخش فروش ما تماس بگیرید و درخواست نمونه رایگان داشته باشید. نمونه رایگان معمولاً همان روز برای شما ارسال میگردد . همچنین برای شهرستانها از طریق پست یا باربری ارسال میگردد . 

انواع مختلف برچسب ایمنی شیشه

برچسب ایمنی شیشه انواع مختلفی دارد که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد . این برچسب ها با ضخامت های مختلف موجود میباشند که با میکرون اندازه گیری میشوند . ضخامت هایشان به ترتیب : ۵۰ میکرون ، ۸۰ میکرون و ۱۰۰ میکرون میباشد. عرض آنها ۵۰ سانت ، ۱۰۶ سانت ،‌۱۲۷ سانت و ۱۵۲ سانت میباشد که بسته به اندازه شیشه های شما از عرض های متفاوت استفاده میشود تا هم هزینه شما پایین تر باشد و هم وسط شیشه خط اورلب نیافتد.
توصیه ما برای نصب روی شیشه ضخامت ۸۰ میکرون میباشد . چرا که ۵۰ میکرون تقریباً ضعیف است و البته با اینکه ضعیف ترین نوع آنها میباشد قطعاً جلوی خرد شدن شیشه را میگیرد . ولی ۱۰۰ میکرون هم ضخامت زیادی دارد و عملاً خیلی تفاوتی با عملکرد ۸۰ میکرون ندارد . همچنین هزینه بالاتری دارد و شیشه را بیشتر تار میکند . در حالی که ۸۰ میکرون هم ضخامت خوبی دارد و هم قیمت مناسبی دارد و هم خیلی شیشه را تار نمیکند .  

طریقه نصب برچسب ایمنی شیشه

اگر شما قبلاً هر گونه برچسبی را نصب کرده باشید حتماً میتوانید برچسب ایمنی شیشه را نیز نصب نمایید. البته باید بدانید که به دلیل شفاف بودن این برچسب کوچکترین حباب باقی مانده در زیر آن کاملاً مشخص خواهد شد . طریق نصب به این صورت است که ابتدا شیشه را کاملاً تمیز نمایید . هیچ گونه گرد و غبار یا چربی نباید روی شیشه باقی بماند . از مخلوط آب و ریکا استفاده نمایید و این مخلوط را بر روی شیشه اسپری نمایید . اندازه برچسب را با اندازه پنجره چک نمایید . 
قسمت چسبدار برچسب یا همان ویندو فیلم را با استفاده از اسپری خیس نمایید . برچسب یا ویندو فیلم را بر روی شیشه فیکس نمایید و آب زیر آن را با استفاده از کاردک خالی نمایید. سعی کنید هیچ حبابی زیر آن باقی نماند . اضافه های برچسب را با استفاده از کاتر و خط کش برش بزنید . در آخر چنانچه لبه های کار بلد میشود آنرا بوسیله سشوار صنعتی و یا سشوار خانگی حرارت دهید تا کامل بچسبد.

برچسب ایمنی ارزان

قیمت برچسب ایمنی ارزان شیشه در پایین همین صفحه داخل جدول موجود میباشد . برچسب میکرون پایین ( ۵۰ میکرون ) ارزان ترین برچسب ایمنی موجود میباشد . ولی توصیه ما همچنان این است از برچسب های استاندارد ( ۸۰ میکرون ) استفاده نمایید . چون این برچسب تستهای مختلف را با موفقیت پشت سر گذاشته است. البته خودتان هم میتوانید از هر دو مدل آن تست بگیرید و نتیجه کار را مشاهده نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه <<  تماس با ما >> با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید و توضیحات تکمیلی را دریافت نمایید.

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد