برای سفارش آنلاین و مشاوره رایگان کلیک نمایید

شیشه مات کن طرح دار اختصاصی با برش و قیمت بسیار مناسب

شیشه مات کن یکی از متریال های برچسبی میباشند. باعث مات کردن شیشه و خصوصی سازی میشود
شیشه مات کن طرح دار دارای  دو نوع مختلف میباشد:

  • شیشه مات کن طرح دار اختصاصی ساده 
  • شیشه مات کن طرح داراختصاصی رنگی

شیشه مات کن طرح دار اختصاصی ساده

شیشه مات کن با طرح اختصاصی در مجموعه چاپ و تبلیغات سی بن به صورت حرفه ای انجام میشود شاید شما در هنگام گشت و گذر طرح هایی از مات کن ها را دیده باشید در کنار مات کن با طرح کاملا اختصاصی جلوه ویژه ای به مغازه یا خونه شما میدهد.  
مجموعه ما این نوع از برچسب را تولید و چاپ میکند ( حتی به تعداد خیلی محدود) . اگر شما برای دکور و شیشه های  داخل منزلتان و یا محل کار نیاز به برچسب مات کن شیشه با طرح اختصاصی دارید میتوانید با تیم ما تماس و هر گونه مشاوره در مورد نوع متریال طرح نصب قیمت و موارد دیگه که لازم داشتین از ما درخواست کنید . شیشه مات کن با طرح اختصاصی معمولاً جنبه تزیینی و یا تبلیغاتی دارند.

نحوه طراحی شیشه مات کن با طرح اختصاصی

نحوه طراحی شیشه مات کن با طرح اختصاصی به این صورت میباشد  که شما هر نوع طرحی که میخواین با نرم افزار کرل طراحی میکنید و برای شرکت سی بن با استفاده از واتساپ زیپ و با شماره هایی که در قسمت تماس با ما وجود دارند برای ما ارسال نمایید.
مجموعه ما طبق فایلی که برای ما ارسال نموده اید دقیقا با همان اندازه بر روی مات کن طرح اختصاصی شما را با همه جزئیات برش میدهیم و برایتان ارسال میکنیم.
توجه : طرح دلخواه خودتان را وقتی طراحی میکنید حتما از ورژن  12 یا 14 استفاده نمایید تا مشکل خاصی به وجود نیاید.اگر هم طرحی ندارید فایل مورد نظر را برای ما ارسال نمایید تا با اعلام هزینه طراحی در صورت تمایل این کار شما را انجام دهیم.

چاپ شیشه مات کن رنگی با طرح اختصاصی

 چاپ شیشه مات کن رنگی با طرح اختصاصی به این معنی که هر طرحی که شما به صورت اختصاصی طراحی کرده باشید ما طرح مورد شما را بر روی متریال شیشه مات کن چاپ میکنیم . برای انجام این کار کافیست فایل خود را طراحی نمایید و به صورت Tiff یا Psd با رزلوشن 120 و در ابعاد واقعی زیب کنید و در واتساپ  برای ما ارسال  فرمایید .
 کار شما در هر طرح و رنگی که میخواهید چاپ میشود. و کمتر از یک روزه ارسال میگردد. چاپ مات کننده شیشه برای خانه و محل کار انواع مغازه مورد استفاده قرار میگیرد . اگر قبلا چاپ برچسب مات کننده شیشه ها را انجام نداده اید بهتر است با بخش فروش شرکت ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در زمینه نحوه طراحی فایل و موارد دیگه از ما از سئوال نمایید. 
توجه کنید اگر خودتان قادر به طراحی نمی باشید میتوانید از افرادی که ما معرفی میکنیم کاملا تضمین شده میباشند  کمک بگیرید . چاپ مات کن شیشه ای یک کار تخصصی میباشد که نیاز به تجربه کافی برای این کار میباشد. 
 اگر متراژ کار شما زیاد است ما نمونه گیری رایگان انجام میدهیم .برای دریافت نمونه گیری رایگان میتوانید یک قسمت از فایل خود را در سایز 50×70 برای ما ارسال فرمایید . ما پس از چاپ شیشه مات کن  برای شما ارسال میکنیم بعد از دیدن کار و رضایت کامل از کار جهت سفارش با واحد فروش درارتباط باشید .

برش شیشه مات کن طرح دار

برش شیشه مات کن طرح دار با دستگاه  کاتر پلاتر در طرح ها و اندازه های مختلف که در قسمت پایین اندازه ها وجود دارند انجام میشود بعد از اینکه فایل مورد نظر خود را ارسال کردین . مجموعه ما یک روزه کار برش مات کن شیشه را انجام میدهد . بازم تایید میکنیم لطفا فایل خود را فقط با ورژن کرل 12 یا 14 طراحی و ارسال فرمایید.
در این مدل قسمتهایی از برچسب که با دستگاه مخصوص برش خورده و از هم  جدا میشود . و قسمتهای برش خورده خود شیشه دیده میشود و زیبایی خیلی  خاصی به کار میدهند . کاربرد این برچسب مات کن شیشه برای اداره ها و محل کارها برش آرم یا لوگو برای خانه معمولاً طرح های فانتزی میباشد.
عرض های موجود برای شیشه مات کن ها

  • عرض ۶۳ سانت
  • عرض ۱۰۶ سانت
  • عرض ۱۲۷ سانت
  • عرض ۱۵۲ سانت 
تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد