برای سفارش آنلاین و مشاوره رایگان کلیک نمایید

چاپ روی اتوبوس

تبليغات بر روی اتوبوس يكی بهترین روش های تبليغات است که مورد استفاده قرار میگیرد، با توجه به اینکه اتوبوس های درون شهری و برون شهری به صورت 24 ساعت در حال حرکت هستن و بینندگان زیادی صبح تا شب در حال مشاهده  اتوبوس هستند . هر کجای شهر برويد امکان ندارد اتوبوسی  را مشاهده نکنید . اتوبوسها محدوده بسیار وسيعی از شهر با میلیونها بیننده را تحت پوشش تبليغات قرار ميدهند.
تبلیغات بر روی اتوبوس به دلیل هزینه کمتر نسبت به سایر موارد تبلیغات و همچنین  تاثیرگذاری بسیار بالا به دلیل فاصله کم با افراد جامعه از لحاظ ارتفاع اتوبوس اینگونه  تبلیغات را جذاب محبوب و بهترین در میان صاحبان برند کسب کار ها و محصولات قرار داده است.

تبلیغات روی اتوبوس شرکت واحد تهران و شهرستان ها

در سالهای گذشته  تبلیغات روی اتوبوس زير نظر شركت واحد اتوبوسرانی قرار داشت و مشتري ها برای عقد قرارداد مستقيماً با اتوبوسرانی وارد مذاكره ميشدند ، ولی از سال ١٣٩٠ اين امر به شركت های خصوصی واگذار شد  و روال كار نيز به اين صورت كه صاحبان کالاها كه نياز به تبليغات بر روی اتوبوس دارند بعد از اينكه مسير حرکت  و نوع اتوبوسها رامشخص نمودند ، اقدام به طراحی کار خود میکنند که باید بر روی بدنه اتوبوس چسبانده شود و بعد از گرفتن مجوزهای لازم از سازمان زيبا سازی اقدام به عقد قرارداد با یکی از شرکتهای مجری تبلیغات و چاپ روی اتوبوس مینمایند و سپس یک نمونه از کارشان را چاپ و روی بدنه اتوبوس اجرا و تست مینمایند ، در صورتی که طرح اجرا شده از نظر مشتری مورد تایید بود مابقی کارها به همان روش چاپ و نصب میگردد .
در اکثر شرکت های خصوصی اجاره دهنده اتوبوس ها کار اخذ مجوزهای لازم را از سازمان زیبا سازی انجام میدهند .
 چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر در این مورد هستین میتوانید با ما تماس بگیرید و مشورت های لازم را از ما بگیرید تا به مشکل خاصی بر نخورید.
  شرکت سی بن با افتخار بیش از 70 درصد از چاپ های اتوبوس شهر تهران را انجام میدهد و با سابقه طولانی که در زمینه چاپ و تبلیغات بر روی اتوبوس دارد آمادگی خود را جهت بهترین مشاوره به صورت رایگان به شما عزیزان در جهت انتخاب بهترین نوع اتوبوس ، مسیر اتوبوس ها در تهران ، انتخاب شرکت های خصوصی ارائه دهنده خدمات تبلیغات  و سایر موارد اعلام میدارد.

چاپ روی اتوبوس با کیفیت اختصاصی و نصب حرفه ای

کیفیت چاپ روی اتوبوس به صورت  متوسط و کیفیت بالا چاپ میشود در کیفیت متوسط ماندگاری رنگ در برابر نور خورشید عوامل محیطی  بیشتر به خاطر استفاده از رنگ های آمریکایی همچنین در برابر خط و خش مقاوم تر اما در مورد کیفیت بالا نیاز به لمینت که یک سلفون روی کار نصب میشه که باعث ماندگاری و محافظت از خط و خش میشود.
چاپ و تبلیغات اتوبوس نیاز به تخصص بالایی دارد قبل از طراحی نیاز به اندازه گیری حرفه ای و بدون خطا دارد با کوچکترین اشتباه در اندازه گیری امکان خراب شدن کار وجود دارد تیم ما با تخصص و سابقه بسیار بالا در اندازه گیری و نصب کار را به صورت حرفه ای انجام میدهد.

 در صورت نیاز به هر نوع اطلاعاتی در مورد چاپ و  مشاوره بیشتر در مورد نصب استیکر میتوانید به بخش طریقه نصب استیکر مراجعه  و همچنین شما می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای  ما در رابطه با چاپ انواع  استیکر به صفحه چاپ استیکر مراجعه فرمایید .

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد