برای سفارش آنلاین و مشاوره رایگان کلیک نمایید

چاپ شبرنگ

شبرنگ یکی از متریال چاپ استیکر میباشد. از نوع پشت چسب دار و دارای ضخامت مناسب که باعث جذب نور در شب و دیده شدن بهترمیشود. شبرنگ دارای دو مدل میباشد 

 • شبرنگ خرد شونده
 • چاپ روی شبرنگ غیرخرد شونده 

شبرنگ خرد شونده

چاپ روی شبرنگ خرد شونده معمولاً برای لیبل اموال استفاده میشود. برچسب اموال را روی وسایل برقی که شامل کامپیوتر رومیزی ، لپ‌تاپ، پرینتر چاپ ، تلفن، وسایل امنیتی  و هر نوع وسیله اداری را شامل و میتوانید بچسبانید. این گونه متریال شبرنگ برای وسایلی که نیاز به ردیابی دارند مورد استفاده قرار میگیرد.همچنین چاپ شبرنگ خرد شونده درجاهایی کاربرد دارد که نمیخواهید برچسب  به راحتی کنده شود و اگر هم کنده شد کاملاً تکه تکه شود.
شبرنگ خرد شونده را لمینیت نکنید چون خاصیت خرد شوندگی خود را از دست میدهد.در نتیجه ما پیشنهاد میکنیم که هیچ وقت شبرنگ خرد شونده را لمینیت نکنید

چاپ روی شبرنگ غیرخرد شونده 

 چاپ روی شبرنگ معمولی در ظاهر دقیقاً مثل شبرنگ خرد شونده میباشد . و از نظر ظاهری هیچ فرقی با هم  ندارد. تنها تفاوت آن این است که هنگام کنده شدن این نوع متریال به صورت یک تکه کامل کنده میشود . همچنین شبرنگ معمولی  چسب قوی تری نسبت به شبرنگ خرد شونده دارد.
اگر میخواهید چاپ بر روی شبرنگ ماندگاری بسیار بالاتری داشته  حتما لمینیت کنید  تا عمر چند برابری داشته باشد . توجه داشته باشید شبرنگ هایی که برای فضای بیرون استفاده میشوند باید لمینیت شوند تا در مقابل نور خورشید خط و خش محافظت شوند . شبرنگ های مورد استفاده در فضای داخلی نیازی به لمینیت ندارند . 

کاربرد چاپ شبرنگ 

شبرنگ معمولی  پشت کامیون ها ، آمبولانس‌ها ، پلاک سوم کامیون ها،  بدنه انواع خودروها که نیاز به علائم خطر دارند ،  کارخانجات، ساخت و ساز ها ، انبارها، بیمارستان‌ها ،آزمایشگاه‌ها ، و هر جایی که نیاز به علائم  خطر داشته باشد نصب می‌شود.شبرنگ معمولی در مکان‌‌های کم‌نور به خاطر رفلکس نور خیلی بهتر دیده و مورد استفاده قرار می‌گردد تا در نور کم بتوان پیغام اضطراری را به بینندگان برساند.

چاپ و برش شبرنگ

اگر شما به خدمات چاپ و برش شبرنگ نیاز دارید میتوانید با بخش فروش  شرکت سی بن تماس گرفته و راهنمایی های لازم را در این زمینه به دست آورید.
 چاپ و برش شبرنگ مصارف مختلفی دارد از جمله آنها  :

 •  چاپ و برش شبرنگ برای لیبل اموال 
 •  چاپ و برش شبرنگ برای محصولات خاص 
 •  چاپ و برش شبرنگ برای دستگاههای صنعتی  

 چاپ شبرنگ در مجموعه سی بن یک روزه چاپ  و برش و یا در صورت نیاز لمینت و برای شما ارسال میگردد.

خدمات شبرنگ

همانگونه که در قسمت  بالا هم ذکر شد ، این مجموعه تمامی خدمات شبرنگ را اعم از چاپ شبرنگ ، برش و نصب  را در زمان خیلی کوتاه انجام میدهد و برای شما ارسال میکند فقط کافیه تماس گرفته و ثبت شفارش دهید. 
خدمات شبرنگ ما شامل : 

 • برش شبرنگ و نصب روی شیشه مغازه ها
 • برش و نصب شبرنگ روی خوردرو و کامیون
 • چاپ روی شبرنگ برای پلاک سوم کامیونها
 • چاپ روی شبرنگ برای مصارف صنعتی
 • چاپ روی شبرنگ برای محیط های کارگاهی
 • چاپ شبرنگ برای محوطه کارخانجات

مواردی در بالا گفته شده تقریباً بخشی از خدمات چاپ شبرنگ ما میباشد. برای دریافت راهنمایی بهتر در مورد شبرنگ با کارشناسان فروش شرکت سی بن تماس حاصل فرمایید . ما در کنار خدمات شبرنگ خدمات روز رنگ را نیز ارائه میدهیم.

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد