برای سفارش آنلاین و مشاوره رایگان کلیک نمایید

چاپ شیشه مات کن

چاپ شیشه مات کن رنگی با طرح اختصاصی

 چاپ شیشه مات کن رنگی با طرح اختصاصی  به این معنی که ما  هر طرحی که شما به صورت اختصاصی طراحی کرده باشید ما  طرح مورد شما را بر روی متریال شیشه مات کن چاپ میکنیم . برای انجام این کار کافیست فایل خود را طراحی نمایید و به صورت Tiff یا Psd با رزلوشن 120 و در ابعاد واقعی زیب کنید و در واتساپ  برای ما ارسال  فرمایید .
 کار شما در هر طرح و رنگی که میخواهید چاپ میشود. و کمتر از یک روزه ارسال میگردد. چاپ مات کننده شیشه برای خانه و محل کار انواع مغازه مورد استفاده قرار میگیرد . اگر قبلا چاپ برچسب مات کننده شیشه ها را انجام نداده اید بهتر است با بخش فروش شرکت ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در زمینه نحوه طراحی فایل و موارد دیگه از ما از سئوال نمایید. 
توجه کنید اگر خودتان قادر به طراحی  نمی باشید میتوانید از افرادی که ما معرفی میکنیم کاملا تضمین شده میباشند  کمک بگیرید . چاپ مات کن شیشه ای یک کار تخصصی میباشد که نیاز به تجربه کافی برای این کار میباشد. 
 اگر متراژ کار شما زیاد است ما نمونه گیری رایگان انجام میدهیم .برای دریافت نمونه گیری رایگان میتوانید یک قسمت از فایل خود را در سایز 50×70 برای ما ارسال فرمایید . ما پس از چاپ شیشه مات کن  برای شما ارسال میکنیم بعد از دیدن کار و رضایت کامل از کار جهت سفارش با واحد فروش در ارتباط باشید .
 

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد