برای سفارش آنلاین و مشاوره رایگان کلیک نمایید

چاپ کاغذ دیواری کیفیت بالا با طرح سه بعدی ,شخصی,مدرن و قیمت مناسب

چاپ کاغذ دیواری پوستری در هر ابعادی که نیاز داشته باشید در مجموعه ما انجام میشود . شما میتوانید هر طرحی که مد نظر دارید را برای ما ارسال نمایید تا ما چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه را برایتان انجام دهیم.

نکته مهمی که بایستی در ابتدای موضوع به آن بپردازیم این است که برای چاپ کاغذ دیواری پوستری حتماً فایل خود را 10 سانت بزرگتر طراحی کنید . این موضوع بسیار مهم میباشد و چنانچه هنگام ارسال کار به موضوع توجه نکنید ممکن است موقع نصب کاغذ دیواری پوستری به مشکل برخورد نمایید . چرا که هنگام نصب کاغذ دیواری پوستری نیاز به جابجایی لت های کاغذ دیواری وجود دارد و در صورتی که این موضوع را رعایت نکرده باشید ممکن است پوستر شما آسیب ببیند. البته در بخش نحوه ارسال فایل نیز به این نکته اشاره شده است . ولی چون این نکته بسیار مهم بود در ابتدای بحث نیز به آن اشاره شد .

انواع کاغذ دیواری و انواع چاپ کاغذ دیواری

کاغذ دیواری قابل چاپ انواع مختلفی دارد. از نوع چینی و تایوانی و کره ای تا نوع ایرانی و ترک و آلمانی . اگر برای اولین بار است که چاپ روی کاغذ دیواری انجام میدهید احتمالاً در صحبت با همکاران ما کمی گیج خواهید شد و انتخاب شما مشکل خواهد بود . ولی اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که تفاوت های خیلی زیادی بین کاغذ دیواری ها وجود ندارد . تنها تفاوت عمده آنها در کیفیت چاپ میباشد . برخی از کاغذ دیواری ها رنگها را خیلی بیحال نشان میدهند. اصولاً کاغذ دیواری های چینی و تایوانی این مشکل را دارند . خوشبختانه کاغذ دیواری های تولید ایران در سالهای اخیر رشد بسیار خوبی داشته و کیفیت چاپ و ماندگاری رنگها بر روی کاغذ دیواری های ایرانی خیلی بهتر شده و تقریباً با کاغذ دیواری های ترک و آلمان برابری میکند. ولی اگر میخواهید هزینه بیشتری کنید میتوانید از کاغذ دیواری های ترک یا آلمان استفاده کنید که به نسبت نمونه های دیگر از کیفیت بالاتری برخوردار میباشند.   

در مجموع اگر بخواهیم به صورت خلاصه به این موضوع نگاه کنیم باید بگوییم که کاغذ دیواری ای خوب است که چاپ روی آن خوب باشد و نصب راحت تری داشته باشد. برخی از کاغذ دیواری ها راحت تر نصب میشوند و برخی دیگر کمی سخت تر . البته شما نباید درگیر موضوع نصب شوید چون معمولاً این هنر نصاب است که این کار را انجام دهد. لزومی ندارد که خیلی خودتان را درگیر مسائل ریز کنید .تنها چیزی که بایستی برای شما مهم باشد کیفیت چاپ کاغذ دیواری میباشد. و البته چند سئوال مهم از چاپخانه ای که کار چاپ روی کاغذ دیواری انجام میدهد:

۱- کیفیت چاپ کاغذ دیواری شما چگونه است ؟ 

۲- آیا نمونه گیری چاپ کاغذ دیواری رایگان دارید که من بتوانم قبل از چاپ رنگهای خود را ببینم؟

۳- نحوه شستشو و ماندگاری چاپ کاغذ دیواری شما چگونه است ؟

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

چاپ کاغذ دیواری سفارشی برای ادارات و منازل به راحتی امکان پذیر میباشد. کافیست فایل خود را برای ما ارسال نمایید . فایل شما به صورت رایگان توسط متخصصان ما بررسی میشود که کیفیت پایینی نداشته باشد . در صورت نیاز به دیدن رنگها یک نمونه کوچک ( ۳۰*۵۰ سانت ) برایتان نمونه گیری میشود . پس از تایید نمونه ، کار شما در اولین فرصت چاپ میشود ( معمولاً طی ۲۴ ساعت ) . چاپ کاغذ دیواری سفارشی مدت زمان زیادی نیست که قابل اجرا شده و قبل از آن این امکان وجود نداشت. اکنون همه افراد میتوانند نسبت به سلایق خودشان برای منزل یا محل کار خود کاغذ دیواری سفارشی چاپ نمایند. 

تفاوت کاغذ دیواری های آماده با چاپ کاغذ دیواری اختصاصی این است که شما میتوانید هر عکسی که دوست دارید را انتخاب نمایید و هر چیزی که میخواهید به آن اضافه نمایید و سپس آنرا چاپ نمایید. البته باید به کیفیت عکس انتخاب شده نیز توجه فرمایید .

چاپ عکس روی کاغذ دیواری

چاپ عکس روی کاغذ دیواری نیز بسیار جالب میباشد . شما میتوانید عکس کودک را بر روی کاغذ دیواری چاپ نمایید . و یا عکس های خانوادگی مختلف را به صورت آلبوم بر روی کاغذ دیواری چاپ نمایید . چاپ عکس روی کاغذ دیواری بسیار جذاب و در عین حال کار بسیار شاد و مفرحی میباشد. از این ایده میتوان برای محل کار نیز استفاده نمود . به این صورت که عکسهای مختلف کاری از زمان تاسیس شرکت تا عکسهای دسته جمعی و اضافه شدن امکانات جدید را به صورت کاغذ دیواری چاپ نمود. 

فایل چاپ کاغذ دیواری چگونه باید باشد ؟

نحوه طراحی کاغذ دیواری به نوع طرح شما بستگی دارد. اگر میخواهید برای چاپ کاغذ دیواری اتاق کودک طراحی نمایید باید از رنگهای شاد استفاده نمایید . همچنین شما میتوانید یک عکس بزرگ از شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک استفاده نمایید . و یا حتی از شخصیتهای مخلف کارتونی به عنوان پترن استفاده کنید.

اگر میخواهید لوگو شرکت را بر روی کاغذ دیواری چاپ کنید و یا ترکیبی از لوگوهای مختلف را برای دیوار عکاسی چاپ نمایید بایستی حتماً لوگو را اجرا نمایید.

نکته مهم دیگری که در مورد چاپ کاغذ دیواری باید رعایت کنید این است که فایل شما بایستی از کیفیت بالایی برخوردار باشد . شما به هیچ عنوان نمیتوانید از فایهای کوچکی که از اینترنت میگیرید استفاده نمایید . این عکسها حتماً بایستی در فتوشاپ دیده شوند تا مشخص شوند که آیا قابلیت چاپ در ابعاد بزرگ را دارند یا خیر . 

فایل چاپ کاغذ دیواری باید مشخصات زیر را دارا باشد :

۱- فایل ارسالی حتماً باید در ابعاد واقعی طراحی شده باشد . مثلاً اگر دیوار شما ۲۸۰ سانت در ۴۰۰ سانت میباشد ، فایل شما هم باید در همین ابعاد و البته ۱۰ سانت هم بزرگتر از این ابعاد باشد . 

۲- فایل خود را حتماً ۱۰ سانت بزرگتر ( پنج سانت از هر طرف ) ارسال نمایید . این موضوع بسیار مهم است و لطفاً این موضوع را فراموش نکنید.

۳- رزلوشن فایل برای چاپ کاغذ دیواری بایستی حداقل ۸۰ و حداکثر ۱۲۰ باشد ( البته در ابعاد واقعی ). باور کنید که رزلوشن بالاتر از ۱۲۰ نیاز نداریم و کسانی که در مورد رزلوشن ۳۰۰ یا بالاتر صحبت میکنند اصلاً دانش چاپ لارج فرمت را ندارند. طراحی فایل با رزلوشن بالاتر هم شما را اذیت میکند و هم ما را ، و ضمن اینکه کوچکترین تاثیری در کیفیت کار ندارد.

۴- اگر فایل با کیفیت بالا ندارید مطلب پایین را مطالعه نموده و خرید عکس خود را به ما بسپارید.

خرید فایل برای چاپ کاغذ دیواری پوستری

ما میتوانیم فایلهای با کیفیت بالا برای شما خرید نماییم ولی باید به چند نکته توجه داشته باشید :

۱- برای انتخاب عکس بایستی به سایتهایی مراجعه نمایید که عکس با کیفیت بالا میفروشند (البته با فیلتر شکن ). مانند : سایت شاتر استاک ( www.shutterstock.com ) ، سایت آلامی ( www.alamy.com ) و سایت ۱۲۳ آر اف ( www.123rf.com )

۲- آی دی عکس را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمایید تا عکس مورد نظر خریداری شود.

۳- هزینه خرید هر عکس از سایتهای ذکر شده مبلغ ۱۵/۰۰۰ تومان میباشد. و عکسهای خرید شده فقط توسط خود ما چاپ خواهند شد.

اگر فایل چاپ کاغذ دیواری را خودتان طراحی کرده اید برای ما ارسال نمایید تا به صورت رایگان توسط متخصصین ما بررسی شود و کیفیت فایل شما اعلام گردد.

نحوه شستشوی کاغذ دیواری پوستری

در نظر داشته باشید که هیچ کدام از کاغذ دیواری هایی که چاپ میشوند قابلیت شستشو و سایش زیاد را ندارند. زیرا ماده ای به نام کوتین روی کاغذ دیواری ها وجود دارد که با شستشوی زیاد از بین میرود . این ماده نسبت به آب و مواد شوینده و همچنین شیشه پاک کن ها حساس است . طبیعتاً با از بین رفتن این ماده ، چاپ شما نیز از بین خواهد رفت . برای تمیز کردن کاغذ دیواری پوستری از دستمال پارچه ای نرم به همراه مقدار کمی کف صابون استفاده نمایید و  سپس با یک دستمال پارچه ای خشک آن محل را خشک نمایید.

چگونه میتوانید پوستری چاپ کنید که کاملاً قابل شستشو باشد ؟

کاغذ دیواری های آلمانی و ترک قابلیت شستشو بعد از چاپ را دارند . و همچنین کاغذ دیواری های ایرانی را هم میتوانید به آرامی و با کف صابون شستشو دهید . ولی اگر میخواهید چاپ شما کاملاً قابل شستشو باشد و بتوانید با مواد شوینده خیلی قوی آن را بشویید و یا مثلاً با شیشه پاک کن های قوی آنرا پاک نمایید : ميتوانيد كار خود را روي استيكر ( پی وی سی ) چاپ نماييد و سپس آنرا لمینیت کنید تا کاملاً قابل شستشو باشد . این نوع از چاپ تنوع بافت ندارد و فقط در دو نوع مات و براق موجود میباشد که نوع مات آن به دلیل عدم رفلکت نور از محبوبیت بالایی برخوردار است ، قیمت این نوع از چاپ با قیمت کاغذ دیواری یکسان میباشد.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی در مجموعه ما انجام میشود . چاپ کاغذ دیواری سه بعدی برای همکاران محترم با تخفیف ویژه انجام میشود . همکارانی که کار فروش کاغذ دیواری را انجام میدهند جهت دریافت قیمت با ما تماس حاصل فرمایند. به زودی عکسهای بیشتری در رابطه با چاپ کاغذ دیواری سه بعدی در همین صفحه گذاشته خواهد شد. ولی تا آن زمان میتوانید با مراجعه به سایتهایی که اشاره کردیم و انتخاب عکس مربوطه خرید آن را به ما بسپارید تا در عرض ۲۴ ساعت عکس انتخابی شما را خرید کنیم و کارتان را چاپ کنیم. 
برای مشاهده نام سایتهای مورد اشاره بر روی کلمه (( نحوه طراحی )) در بالای همین متن کلیک کنید .

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد