چاپ فضای داخلی
Rounded Rectangle: خدمات و محصولات ما 
Rounded Rectangle: خدمات چاپ فضای داخلی

شرکت سی بن با داشتن دستگاههای چاپ فضای داخلی اچ پی 5000 و لمینیتور جی ام پی  قابلیت چاپ و لمینیت انواع کاغذها تا عرض 150 سانتی متر را دارا میباشد.

با این دستگاهها ما قابلیت چاپ : کتد ، فتوگلاسه ، بک لایت ، بوم ، متالایز ، گلاسه مات و براق ، استیکر فضای داخل ، کتان بافت دار ، کاغذ های بافت دار مخصوص فضای داخل ، انواع لمینیتهای سرد و گرم ، مات و براق ، شنی و ماسه ای ، پوست پرتقالی و .... را داریم

این شرکت آماده همکاری با نهادها ، ارگانهای دولتی ، شرکتهای همکار ، تولید کنندگان محصولات و تمامی افرادی که به چاپ ایده آل می اندیشند میباشد .

 

چاپ فلکسی برای سر درب فروشگاهها و نمایندگیهای شرکتهای مختلف تولیدی و صنعتی با کیفیتی بی نظیر و تضمین ماندگاری حداقل 2 ساله رنگها ، چاپ و برش همزمان استیکر ،  چاپ بنر در انواع تیراژهای مختلف بسته به نوع قیمت و کیفیتی که انتظار دارید با قابلیت چاپ 2000 متر مربع در هر شبانه روز ، چاپ بنر دوطرفه یا لمپست بنر برای سازه های وسط بلوارها یا رول آپهای خاص ، چاپ استیکر بینظیر و عالی در کیفیت چاپ پرینترهای خانگی جهت چسباندن بر روی یخچالهای صنعتی - شیشه مغازه ها - روی انواع اتومبیلها و... ، چاپ و اجرا روی اتوبوس از مرحله اجاره اتوبوس تا چاپ و نصب استیکر بر روی آن ، و همچنین چاپ و نصب استیکر بر روی انواع ماشینهای پخش و خودپردازهای سیار بانکها ، چاپ و اجرای استیکر روی کامیون و کانتینر .

چاپ کتد و لمینیت تا عرض 150سانتی متر با امکان لمینت کردن مات و براق و سرد و گرم، فروش انواع استندهای نمایشگاهی مثل انواع استند و رول آپ و میز کانتر و پاپ آپ جهت غرفه های نمایشگاهه ، چاپ انواع بوم و متالایز در سایزهای مختلف ، چاپ سولیت دو رو و تک رو ، چاپ بک لایت جهت استفاده در لایت باکسهای فضای داخلی .

 

 

Text Box: طریقه نصب استیکر
Text Box: مش چیست ؟
Text Box: چاپ و تبلیغات روی اتوبوس
چاپ روی یخچال صنعتی
Text Box: چاپ روی ماشینهای پخش
چاپ روی شیشه مغازه ها
Text Box: چاپ و تبلیغات روی قطار
Rounded Rectangle: مطالب آموزشی
Text Box: تفاوت بنر و فلکسی
Rounded Rectangle: خدمات ما
Text Box: چگونه دستگاه چاپ بخریم
Text Box: طراحی گرافیک
Text Box: نمونه کارهای چاپی 
Text Box: استندهای نمایشگاهی 
Text Box: تماس با ما
Text Box: صفحه اصلی

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای  2011 © سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد

Text Box: چاپ اتومبیل سیار خود پرداز
Text Box: تبلیغات اتوبوسهای خارجی 
Text Box: استیکر چیست ؟
Text Box: چاپ و برش همزمان استیکر
Text Box: چاپ پنل دستگاهها
Text Box: برچسب داخل شیشه 
Text Box: چاپ استیکر برای زمین
Text Box: استند و رول آپ
Text Box: لیست قیمت
Text Box: تماس با ما
Text Box: درباره ما
Text Box: صفحه اصلی