چاپ و برش همزمان استیکر  شیشه ای و سفید -  لیبل و ... 
Text Box: طریقه نصب استیکر
Text Box: مش چیست ؟
Text Box: چاپ و تبلیغات روی اتوبوس
Text Box: چاپ روی ماشینهای پخش
چاپ روی شیشه مغازه ها
Text Box: چاپ و تبلیغات روی قطار
Rounded Rectangle: مطالب آموزشی
Text Box: تفاوت بنر و فلکسی
Rounded Rectangle: خدمات ما
Text Box: چگونه دستگاه چاپ بخریم
Text Box: طراحی گرافیک
Text Box: نمونه کارهای چاپی 
Text Box: استندهای نمایشگاهی 
Text Box: تماس با ما
Text Box: صفحه اصلی

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای  2011 © سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد

Text Box: چاپ اتومبیل سیار خود پرداز
Text Box: تبلیغات اتوبوسهای خارجی 
Text Box: استیکر چیست ؟
Text Box: چاپ و برش همزمان استیکر
چاپ روی یخچال صنعتی
Rounded Rectangle: چاپ و برش همزمان استیکر ( وینیل )

اولين دستگاه چاپ و برش همزمان لیبل و استيكر ( وينيل ) در شركت سی بُن نصب و راه اندازی شد ...

اين شركت در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات و به روز بودن دستگاههای خود ، اولين دستگاه چاپ و برش همزمان خود را نصب و راه اندازی نمود ، اين دستگاه توانايی چاپ  و برش بسيار دقيق لیبل و  استيكر را تا عرض 130 سانتيمتر دارا ميباشد .

اين دستگاه توانايی چاپ و برش همزمان كارهايی مانند چاپ و برش لوگو يا آرم ، چاپ و برش شكل محصولات ، چاپ و برش برچسبهای گوناگون ، چاپ و برش ليبل ها ، چاپ و برش دور تصاوير خاص ، چاپ و برش انواع اتيكت های پشت چسبدار ، چاپ و برش شكلهای كارتنی ، استيكرهای ديواری كه نياز به چاپ و برش خاص دارند و بسياری موارد ديگر را دارا ميباشد.

در نظر داشته باشيد كه چاپ و برش همزمان فعلاً فقط برای استيكر ( وينيل ) امكانپذير ميباشد و همچنين خط برش طرحهاي مورد نظر فقط بايد در نرم افزار كُرل ( CorelDrow x4 )يا پايينتر طراحی شده باشند يا چنانچه با ورژن بالاتری طراحی شده اند ميبايستی save as كُرل پايينتر گرفته شوند و طرحها به صورت tif  ارسال گردد، بهتر است كه خطوط برش حدود يك يا دو ميليمتر داخل طرح باشد تا از خطاهای احتمالی و افتادن سفيدی دور كار جلوگيري شود.

این دستگاه توانایی چاپ و برش انواع لیبل را از اندازه 2 سانت تا اندازه 130 سانت را دارا میباشد.

نظر به دليل اينكه آماده سازی دستگاه براي چاپ و برش همزمان استيكر بسيار زمان بر ميباشد لذا از پذيرش كارهای تكی معذوريم و حداقل سفارش قابل قبول برای انجام اين كار  ٣ متر مربع ميباشد.

از ديگر مزايای اين دستگاه ميتوان به اين نكته اشاره نمود كه برش كارها به صورت نيم تيغ ميباشد به اين معنی كه فقط خود استيكر يا برچسب برش ميخورد و كاغذ پشت استيكرها سالم ميباشد در نتيجه كارها به صورت رول شده تحويل مشتری ميگردد ، اين كار از پخش شدن و به هم ريختگی كارها جلوگيري ميكند.

برش استیکر با دست معمولا با دشواریهایی روبروست و هیچگاه نمیتوان استیکر را کاملا صاف و یکدست برش داد مخصوصا اگر کار تیراژ داشته باشیم ، از این رو ما درصدد آن برآمدیم تا این کار را ساده و بسیار دقیق انجام دهیم ، با دستگاه چاپ و برش همزمان استیکر این کار در سریعترین زمان ممکن انجام میپذیرد جهت دریافت قیمت چاپ و برش همزمان استیکر با ما تماس بگیرید.

 

 

 

چاپ و تبلیغات روی شیشه سوپرمارکتها 
Text Box: چاپ پنل دستگاهها
Text Box: برچسب داخل شیشه 
Text Box: چاپ استیکر برای زمین
Text Box: استند و رول آپ
Text Box: لیست قیمت
Text Box: تماس با ما
Text Box: درباره ما
Text Box: صفحه اصلی